Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kamagra Bayan Azdırıcı Damla

Kamagra Bayan Azdırıcı Damla
Kamagra Bayan Azdırıcı Damla
299,00TL

Kamagra Bayan Azdırıcı Damla arzularınızı tekrar yaşamanızı sağlayacak bir üründür. Orgazm zorluğu ve cinsel soğukluk yaşayan bayanların kullanabileceği bir cinsel istek artırıcı damladır. Günün herhangi bir saatinde kullanılır.

Tamamen doğal afrodizyak içeren kamagra bayan azdırıcı damla bilinen bir yan etkiye sahip değildir. 10ml şişede satışa sunulan Kamagra bayan azdırıcı damla ortalama olarak 12-15 defa kullanılabilir. Her şişede %8 oranında afrodizyak bileşim içerir.

Bayanlar üzerinde zaman zaman görülen cinsel soğukluk durumlarında kullanılmaktadır. Günlük kullanıma uygun olan bayan azdırıcı damla gün içerisinde herhangi bir saat aralığında kullanılabilir.

Herhangi bir içeceğe eklendiğinde 30 dk da etkileri başlayan bayan azdırıcı damla bayan üzerinde ilk olarak tende pembeleşme ve terleme gibi etkiler gösterir. Etkileri ortalama 60 dakika boyunca devam eden ürün idrar yolu ile tamamen vücuttan atılır.

Kamagra Bayan azdırıcı damla tamamen doğal afrodizyak özlerden meydana geldiği için bilinen bir yan etkisi yoktur. Hamile ve emziren bayanların doktor kontrolünde kullanımı önerilir.

Orgazm sorunu yaşayan ve ilişki sırasında tatmin olamayan bayanların kullanımında bayanları tamamen bu durumdan kurtarır ve bayanların orgazm sorunu gibi başlıca sorunlarını tamamen çözer.

Kamagra Bayan Damla 

Kamagra jel bayan damla kullanımı da diğer bayan damlalar ile neredeyse aynıdır. Su bardağı ölçüsünde ki alkolsüz ve asitsiz herhangi bir içeceğe 10 damla eklenerek kullanılmaktadır. Aç karna içilmesi durumunda bulantı ve kusma yapabilmektedir. Kamagra jel bayan damla kullanımında kişinin kullandığı agrı kesici ve antibiyotik var ise kullanılmaması tavsiye edilir.

Kamagra jel bayan damla kullanıcılarını ve yorumlarını incelediğimizde memnuniyet oranlarının yarı yarıya olduğunu görmekteyiz. Kamagra jel yorumlarını ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları tarafımıza iletebilirsiniz.

Kamagra bayan azdırıcı kullanımı

Kamagra bayan azdırıcı damla kullanımı oldukça basittir. Kahve, meyve suyu veya benzeri bir içecek içerisine eklenerek yada doğrudan dil altına damlatılarak kullanılabilir. Kamagra Bayan azdırıcı damla etkileri başladıktan sonra ilk olarak terleme, tende pembeleşme gibi durumlar meydana gelir fakat bu durum tamamen geçicidir. Bir bardak içecek içerisine 10 damla eklenmesi yeterlidir.

Bayan azdırıcı diğer ürünlerimizi buradan incelebilirsiniz ve aklınıza takılan herhangi bir soru için canlı destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu