Çiftler arasında cinsel soğukluk durumu evliliğin ilerleyen yıllarında genel olarak görülen bir durumdur. Çiftler arasında cinsel soğukluk durumu erkek veya kadın tarafında bazı etken durumlarda yaşanabilmektedir. Cinsel soğukluk durumunun nedenlerini ve çözümünü sizlere detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.


Füzyon Bayan Damla Siparişi için tıklayınız..

Çiftler ilişkilerinde geçen uzun veya kısa süre sonunda ilişkilerinde yavaşlama veya isteksizlik olduğunu hissederler. Bu durum bayanlardan kaynaklanacağı gibi erkeklerden de kaynaklanabilmektedir. Erkeklerde cinsel soğukluk durumu daha az görülmektedir.

Erkeklerde görülen cinsel soğukluk veya ilişkiden uzak durma durumu birçok sebepten kaynaklanabilir. Bu sebepler arasında en fazla görülen sebepler iş ve maddi sıkıntılar, günlük iş stresi ayrıca monotonluk durumudur. Biraz daha açık konuşmak gerekirse aklında soru işareti olan erkekler özellikle iş stresi durumunda çok hızlı olarak ruhsal çöküntüye girerler ve eşlerinden istemeyerek de olsa uzaklaşırlar. 

Cinsel Soğukluk durumlarının sebeplerinden Monotonluk ise bir başka cinsel soğukluk durumudur. Bayanların kendilerini değiştirmeden ve ev içerisinde erkeğine özen göstermemesi durumunda ortaya çıktığı görülmektedir. Her 4 aileden birinde bu durum yaşanmaktadır. Erkekler bu durumda daha fazla mustarip olmaktadır şöyle ki bayanlar bu durumu kendi arasında konuşabilse dahi erkekler bu durumları konuşabilecek bir ortam bulamazlar. Birçok bayan internet üzerinde “Eşim benimle ilişkiye girmek istemiyor ne yapmalıyım” şeklinde sorular sorarak bu duruma çare bulmaya çalışmaktadır. Erkeklerde görülen cinsel soğukluk durumunda ne yapılmalı peki??

Eşim benimle ilişkiye girmek istemiyor ne yapmalıyım??

Eşiniz size ilgi göstermiyor ve ilişkiden kaçıyorsa bu durumda Eşim benimle ilişkiye girmek istemiyor ne yapmalıyım diye kendinize sormalısınız. Yapılan araştırmalarda çıkan sonuçlar sonucunda erkeklerin bayanlar üzerinde daha fazla erotizm istedikleri ortaya çıkmaktadır. Her ne kadar yoğun olursanız olun erkeğinizin ilgisini çekmeye çalışın.


Steel Man Plus Performans Hapı siparişi için tıklayınız..

Aklınıza gelen herşeyi yaptınız fakat sonuç alamadınız mı o zaman bir bayan olarak kendinizi yeniden hatırlatmak zorunda kalabilirsiniz fakat nasıl olacak? Şöyle ki bu durumda eşinizin sizi arzulaması ve evliliğinizin düzelmesi için bazı ürünler kullanabilirsiniz. Erkeğinizin sizi arzulaması için steel hard performans hapı kullanabilirsiniz. Bu hap tamamen doğal özlerden meydana gelmektedir bu yüzden ezerek içeceğine karıştırabilirsiniz. 

Performans hapı kullanmak istemezseniz performans jel de kullanabilirsiniz. Performans jel hapın sıvı halidir. İçeceklere eklenerek kullanılabilir. Paket içerisinde 7 adet bulunur ve farklı tatlandırıcılar ile harmanlanmıştır.

Karım ilişkiye girmek istemiyor??

Bayanların eşleriyle ilişkiye girememe veya ilişkiden kaç durumları ise daha fazla görülen bir durumdur. Bayanlar erkeklere göre daha fazla düşünür hesap kitap yapar ve takıntı haline getirdikleri sorunlar ile kendilerini yorarlar. İlişkiden kaçma veya daha fazla bilinen adıyla bayanlarda cinsel soğukluk durumunun en çok bilinen sebepler günlük stres, menepoz durumu, doğum sonrası ve aile içinde ki iletişim eksikliğinden kaynaklanmaktadır. İnternet üzerinde yapılan araştırmalar ve yapılan anketlerde en çok görülen 


  • “Karım ilişkiye girmek istemiyor“
  • “Eşim benimle birlikte olmak istemiyor ne yapmalıyım”
  • “Eşim ilişkiye girmek istemiyor” 
  • “Kadın kocasıyla neden birlikte olmak istemez”

“Kadın kocasıyla yatmıyorsa” sorularıdır. Peki bu durumda ne yapacaksınız bu durumu nasıl aşacaksınız. Eşim benimle birlikte olmak istemiyor ne yapmalıyım sorusunun birkaç cevabı vardır. En hızlı ve yapabileceğiniz çözüm eşinizi karşılınıza alıp sorunu anlayarak çözmeye çalışmaktır fakat ülkemizde bunu yapabilen veya yapabilecek erkekler çok azdır. Diğer bir çözüm yolu da biraz zahmetli olmasına rağmen bir psikolog ve danışmandan yardım almaktır. Bu terapi durumu uzun süre alır ve maddi yönden sizi zorlayabilmektedir. Diğer bir hızlı çözüm yolu ise eşinize eski günleri veya ilk ilişkilerinizi hatırlatmak için takviye ürünlerinin kullanımıdır. Bayanlarda görülen cinsel soğukluk durumlarını çözmek için özel ürünler mevcuttur. Bu ürünler arasında en fazla bilinen ürünler bayan istek artırıcı damlalardır. Bayan istek artırıcı damlalar bayanlarda cinsel istek ve arzu durumunda en fazla kullanılan ürünlerdir. 


Lady Vigo Bayan Damla Siparişi için tıklayınız..

Mesela birçok bayan eşi ilişkiye girmeye korkmaktadır. İlişkiden korkma durumu genelde doğum sonrası ortaya çıkan bir durumdur. Birçok bayan “Eşim ilişkiye girmek istiyor ben istemiyorum” diye yorumlar belirtmektedir ve bu durum düzeltilmediği takdirde ailenin dağılmasına kadar uzanan sorunlara yol açmaktadır.

Bayan istek artırıcılar anlık etki gösteren ve yan etkisi olmayan ürünlerdir. Bayanların cinsel isteğini artırarak daha arzulu hale gelmelerini sağlar. Piyasada birçok bayan istek artırıcı damla ve hap mevcuttur. Bayan istek artırıcı damlalar içecekler içerisine eklenerek kullanılır. Bayan istek artırıcı haplar ise doğrudan su ile içilir. Markasına göre değişmekle beraber ortalama 10-30 dakika içerisinde etkileri başlar ve 1-3 saat devam eder. Bayanın ilişki korkusunu yenerek normal cinsel hayatına dönmesine yardımcı olur. Bayan istek artırıcılar arasında en fazla tercih edilen 2 ürün zenofem bayan hapı ve füzyon bayan damladır. Füzyon bayan damla kullanım kolaylığı açısından zenofem bayan hapına göre daha fazla tercih edilmektedir.

Füzyon bayan damla ABD den ithal bir bayan istek artırıcıdır. 10 kullanımlık olarak satışa sunulmaktadır. 2017 den bu yana ABD de ve Avrupa da en fazla tercih edilen bayan istek artırıcı damladır. İçildiğinde 10-15 dakikada başlayan etkileri ortalama 2 saat boyunca devam eder ve sonrasında herhangi bir kalıntı bırakmadan idrar yoluyla atılır.

Bayanların ilişki korkusu veya eşleriyle ilişkiye girememe durumlarının tedavisi oldukça maliyetli ve zaman alan durumlardır. Şayet bu şekilde bir sorununuz var ise en hızlı çözüm olarak bayan istek artırıcı ürünler kullanmanızı öneririz.

Aklınıza takılan sorular için tarafımıza ulaşabilirsiniz.