Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Cobra Performans Hapı

Cobra Performans Hapı
Cobra Performans Hapı
399,00TL

Cobra performans hapı erkeklerin zaman zaman iktidarsızlık veya cinsel soğukluk yaşama durumlarında kullandıkları doğal bir üründür. 

Erkekler için özel olarak üretilmiş Cobra Performans hapı Japonya da imal edilerek ülkemize ithal edilmiştir. Dünya üzerinde medeniyetler tarihinde doğal olarak kullanılmış cinsel istek artırıcı ve uyarıcı bitkilerden meydana gelmektedir.

Her bayanın ve erkeğin karşılıklı olarak istediği cinsel arzu ve orgazm zamanımızda yaşanan stres, yoğun iş temposu, çevreden kaynaklanan sorunlar ve hava kirliliği gibi nedenler ile sekteye uğrayabilmektedir. Bu durumda psikolojik yardım alabilir, rahatlatıcı anti depresan ilaçlar kullanabilir bunun yanında doğal istek artıcı ürünlerden de yardım alabilirsiniz.

Erkeğin yaşamakta olduğu cinsel soğukluk veya iktidarsızlık partnerini de doğrudan etkilemekte ve durum çiftler arasında sorunlara yol açmaktadır.

Cobra performans hapı veya iktidarsızlık hapı size ve partnerinize doyumsuz geceler yaşatır. Cobra performans hapı tamamen doğal özlerden meydana geldiği için bilinen bir yan etkisi yoktur.

Cobra Performans Hapı Etkileri

Performans hapı tok karnına bol su ile içilir. Günde 1 tablet kullanılması önerilir. İçildikten sonra 30 dakika da etkileri başlar ve ortalama normal bir bünyede 8 saat boyunca devam eder. Yani ortalama olarak arka arkaya 4 defa ilişkiye girmenizi sağlar. 24 saat içinde bünyeden idrar yolu ile tamamen atılır.

Tedavi edici bir özelliği yoktur anlık etki gösterir. Paket içerisinde 12 adet tablet bulunur.

Kalp hastaları, kalp ametiyatı geçirmiş olanlar, kalp pili kullanan kişiler, sürekli antibiyotik kullananlar ve kronik hastalığı olanların doktor kontrolünde kullanılması tavsiye edilir.

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu