Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

PRILIGY 60 mg 6 Geciktirici Hap

Priligy Geciktirici Hap
Çok Satılan
PRILIGY 60 mg 6 Geciktirici Hap
1.299,00TL

Priligy 60mg Geciktirici Hap erken boşalma tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Erken boşalma, cinsel aktivitede beklenenden daha erken bir zamanda meydana gelen boşalmadır. Bu durum cinsel ilişkinin tatminsiz veya yetersiz olmasına neden olabilir ve bu da ilişki problemlerine yol açabilir.

Priligy, beyindeki serotonin seviyelerini arttırarak erken boşalma süresini uzatmaya yardımcı olur. Serotonin, beyindeki bir kimyasaldır ve mutluluk ve iyi hissetme hissi ile ilişkilidir. Dapoksetin, beyindeki serotonin seviyelerinin artmasını sağlayarak boşalma süresini uzatır. Priligy'nin etkisi, ilacın alınmasından 1-3 saat sonra başlar ve 24 saate kadar sürebilir.

Piriligy 60mg olarak kutu içerisinde 30 adet olarak satışa sunulmaktadır.

PRILIGY ilişkiden ne kadar önce alınmalı?

Priligy ilişkiden önce veya sonra alınması fark etmez etkileri düzenli kullanımda 1 hafta sonra başlamaktadır. Priligy geciktirici hap tedavi edici özelliği bulunan bir haptır bu yüzden günde 1 adet düzenli olarak alınması önerilmektedir. Bazı bünyelerde ilk kullanımda etkileri başlamayabilir.

Priligy günde bir kez alınmalıdır. Priligy kullanımı sırasında yan etkiler ortaya çıkabilir, ancak çoğu zaman hafif veya orta şiddettedir. Yan etkiler arasında baş ağrısı, baş dönmesi, mide bulantısı, ishal, anksiyete, terleme ve titreme yer alabilir.

Priligy kullanmadan önce, sağlık geçmişinizi doktorunuzla paylaşmalısınız. Bu ilacı almadan önce, ayrıca diğer ilaçlarınızı veya takviyelerinizi doktorunuzla kontrol etmelisiniz. Priligy, bazı ilaçlarla etkileşime girebilir ve bu etkileşimler ciddi yan etkilere neden olabilir.

Sonuç olarak, Priligy erken boşalma tedavisinde etkili bir ilaçtır. Ancak, bu ilacın kullanımı bir doktor tavsiyesi ve kontrolü altında olmalıdır. Priligy kullanımı sırasında oluşabilecek yan etkileri azaltmak için, ilacın doğru dozajını ve kullanım talimatlarını takip etmelisiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu